Vista Do Mar Hospedagem
| Gratis Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Bassäng |
| Fitness/Gym Fitnesscenter |
Hotellet Vista Do Mar Hospedagem Fortaleza, som ligger inom 3 km från Praça Portugal, erbjuder närhet till olika sevärdheter i staden. Detta hotell har också en parkering.
Gästerna kommer att befinna sig inom 10 minuter med bil från Mucuripes strand. Inom 4 km från hotellet hittar gästerna Praça Luíza Távora.
Rummen har balkong, samt plattskärms-TV med satellitkanaler för din bekvämlighet.
Castelo Da Pizza erbjuder ett urval av rätter, inte långt från hotellet Vista Do Mar Hospedagem.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
Aktiviteter och avkoppling
- Bassäng
- Fitnesscenter
På rummet
- Terrass
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕌
Vilka berömda landmärken ligger i närheten av hotellet Vista Do Mar Hospedagem ?
Praça Luíza Távora såväl som Praça Portugal är bland de högst rankade landmärkena inom 10 respektive 15 minuters bilresa från hotellet Vista Do Mar Hospedagem. - ✈
Hur långt är Pinto Martins från hotellet Vista Do Mar Hospedagem?
Mellan Pinto Martins flygplats och hotellet Vista Do Mar Hospedagem är det 15 km. - 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av hotellet Vista Do Mar Hospedagem?
Hotellet Vista Do Mar Hospedagem erbjuder gästerna privat parkering. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på hotellet Vista Do Mar Hospedagem?
Gästerna på hotellet Vista Do Mar Hospedagem måste checka ut vid 11:00. - ❓
Vilken typ av pool har hotellet Vista Do Mar Hospedagem?
Hotellet Vista Do Mar Hospedagem har en privat pool.